Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по воссозданию культуры национальных меньшинств и финансовой поддержки газет на языках национальных меньшинств

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.04.2011 № 505
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 квітня 2011 р. N 505

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо відтворення культури національних меншин та фінансової підтримки газет мовами національних меншин

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 квітня 2012 року N 373)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо відтворення культури національних меншин та фінансової підтримки газет мовами національних меншин, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо відтворення культури національних меншин та фінансової підтримки газет мовами національних меншин

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо відтворення культури національних меншин та фінансова підтримка газет мовами національних меншин" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінкультури.

Одержувачами бюджетних коштів є громадські організації національних меншин, діяльність яких згідно із статутом спрямована на сприяння збереженню і розвитку національної культури, а також підприємства, установи та організації, що безпосередньо надають послуги стосовно відтворення культури національних меншин та мають необхідну матеріально-технічну базу, і редакції газет, які видаються мовами національних меншин, зокрема співзасновником яких є Мінкультури.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) підготовку та проведення в Україні міжнародних, всеукраїнських, регіональних форумів, асамблей, конгресів, культурологічних та культурно-мистецьких акцій, свят, конкурсів, оглядів, фестивалів і виставок;

2) підготовку та проведення семінарів, конференцій, засідань за круглим столом з питань етнонаціонального розвитку національних меншин;

3) видання інформаційно-аналітичних довідників з питань міжнаціональних відносин та забезпечення прав національних меншин, а також збірників творів мовами національних меншин;

4) фінансову підтримку газет, що видаються мовами національних меншин;

5) сприяння виготовленню аудіо- та відеопродукції, присвяченої збереженню культурних традицій національних меншин.

4. За рахунок бюджетних коштів здійснюється фінансування витрат, зокрема на забезпечення передбаченої відповідним договором оплати виступів учасників заходів щодо відтворення культури національних меншин (далі - заходи), відрядження, пов'язані з перебуванням учасників заходу, членів журі, фахівців галузі культури, оренду приміщення для проведення заходу та технічного обладнання, транспортні, постановочні, поліграфічні та інформаційно-рекламні послуги, а також придбання призів і сувенірів (за погодженням з Мінкультури) та здійснення представницьких заходів (у порядку, затвердженому Мінкультури).

5. Бюджетні кошти використовуються у межах відповідних бюджетних призначень згідно із затвердженим Мінкультури планом заходів з відтворення культури національних меншин та фінансової підтримки газет мовами національних меншин (далі - план заходів) з урахуванням:

завдань, визначених законами, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та іншими актами законодавства, а також дорученнями Президента України;

заявок стосовно фінансування проведення заходів, що подані підприємствами, установами та організаціями;

судових рішень, пов'язаних з проведенням заходів;

необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

У разі потреби до плану заходів у встановленому порядку вносяться зміни.

6. Мінкультури видає для проведення кожного заходу наказ, у якому зазначаються найменування заходу, його виконавець, дата і місце проведення, сума витрат на підготовку та проведення заходу.

У разі проведення заходів підприємствами, установами або організаціями, що належать до сфери управління Мінкультури, до такого наказу додається кошторис витрат на підготовку та проведення заходу, затверджений виконавцем заходу за погодженням з Мінкультури, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

У разі потреби до зазначених наказу та кошторису витрат у встановленому порядку вносяться зміни.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг з документальним підтвердженням виконавцями заходів вартості проведених витрат.

8. Мінкультури затверджує відповідно до плану заходів результативні показники використання бюджетних коштів з поквартальною розбивкою та подає їх у двотижневий строк після затвердження розпису державного бюджету Мінфіну.

Одержувачі бюджетних коштів надсилають у тижневий строк після закінчення кварталу Мінкультури інформацію про виконання зазначених показників для її узагальнення та подання Мінфіну щокварталу і за результатами їх виконання за одинадцять місяців.

9. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться у порядку, встановленому Казначейством.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Мінкультури подає кожного півріччя Мінфіну інформацію про виконання плану заходів.

____________

Опрос