Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки печатных периодических изданий культурологического и литературно-художественного направления

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 06.04.2011 № 465
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 квітня 2011 р. N 465

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки друкованих періодичних видань культурологічного та літературно-художнього напряму

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 квітня 2012 року N 373)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки друкованих періодичних видань культурологічного та літературно-художнього напряму, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки друкованих періодичних видань культурологічного та літературно-художнього напряму

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка друкованих періодичних видань культурологічного та літературно-художнього напряму" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником та відповідальним виконавцем програми є Міністерство культури.

Одержувачами бюджетних коштів є редакції друкованих періодичних видань, у тому числі державне підприємство - Газетно-журнальне видавництво Міністерства культури і туризму та державне підприємство "Редакція журналу "Пам'ятки України: історія і культура".

3. Метою використання бюджетних коштів є забезпечення популяризації здобутків національної культури і мистецтва, сприяння достовірному висвітленню у друкованих періодичних виданнях культурологічного та літературно-художнього напряму досягнень та проблем культурно-мистецького життя держави.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансову підтримку друкованих періодичних видань культурологічного та літературно-художнього напряму.

5. Бюджетні кошти використовуються Міністерством культури з урахуванням виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі відповідності таких зобов'язань паспорту програми.

6. Державна фінансова підтримка надається друкованим періодичним виданням культурологічного напряму для оплати витрат, пов'язаних із забезпеченням їх випуску.

7. Державна фінансова підтримка надається друкованим періодичним виданням літературно-художнього напряму виключно для оплати поліграфічних послуг та закупівлі паперу.

Редакції зазначених друкованих видань, які потребують державної фінансової підтримки, подають Міністерству культури документи згідно з переліком та в порядку, що визначені Міністерством.

Перелік редакцій друкованих періодичних видань літературно-художнього напряму, яким надається фінансова підтримка, визначається Міністерством культури за результатами розгляду таких документів та з урахуванням можливості здійснення ними необхідних видатків за рахунок власних коштів.

Бюджетні кошти перераховуються зазначеним редакціям відповідно до наказів Міністерства культури.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

9. Міністерство культури затверджує результативні показники діяльності друкованих періодичних видань культурологічного напряму з поквартальною розбивкою та подає їх у двотижневий строк після затвердження розпису державного бюджету Мінфіну.

Інформацію про стан виконання зазначених показників одержувачі бюджетних коштів надсилають Міністерству культури у тижневий строк після закінчення звітного періоду для узагальнення та подання Мінфіну щокварталу та за результатами виконання показників за одинадцять місяців.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос