Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки творческих союзов в сфере средств массовой информации

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.04.2011 № 450
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 квітня 2011 р. N 450

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 281)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Держкомтелерадіо у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка творчих спілок у сфері засобів масової інформації" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо.

Відповідальними виконавцями бюджетної програми і одержувачами бюджетних коштів є Національна спілка журналістів та її територіальні організації.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансову підтримку творчих спілок у сфері засобів масової інформації.

3. Бюджетні кошти спрямовуються їх одержувачам і використовуються для підтримки територіальних організацій Національної спілки журналістів у виконанні їх статутних завдань, а саме для сприяння розвитку журналістики, популяризації кращих творчих надбань в галузі журналістики, захисту соціальних, економічних, творчих інтересів журналістів, надання допомоги у підвищенні кваліфікації журналістів, організації творчих конкурсів, виставок, авторських вечорів, прем'єр, фестивалів тощо.

Розподіл бюджетних коштів здійснюється їх головним розпорядником з урахуванням поданих Національною спілкою журналістів обґрунтувань потреби в коштах і детальних розрахунків витрат.

Одержувачі бюджетних коштів здійснюють видатки на підставі плану використання таких коштів, затвердженого в установленому законодавством порядку.

4. Бюджетні кошти використовуються Держкомтелерадіо у межах відповідних бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік та визначених кошторисом, з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Головний розпорядник бюджетних коштів забезпечує їх цільове та ефективне використання.

5. Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

6. Одержувачі бюджетних коштів надсилають щомісяця до 20 числа наступного періоду Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного періоду.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності, звітів про виконання паспорта бюджетної програми, в тому числі за результативними показниками, а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос