Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые постановления Кабинета Министров Украины в связи с принятием Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ограничения государственного регулирования хозяйственной деятельности"

КМ Украины
Постановление КМ от 13.04.2011 № 440
редакция действует с 11.02.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 квітня 2011 р. N 440

Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності"

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 22 липня 2015 року N 521
,
від 25 січня 2017 року N 41

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності"

1. Абзаци шостий - дев'ятий пункту 6 Порядку продажу суб'єктам підприємницької діяльності дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 653 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 697; 2006 р., N 4, ст. 168), замінити абзацом такого змісту:

"До звернення додаються нормативно-технічні розрахунки та довідки щодо визначення потреби у цінностях.".

2. У Правилах торгівлі дорогоцінними металами (крім банківських металів) і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням у сирому та обробленому вигляді і виробами з них, що належать суб'єктам підприємницької діяльності на праві власності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 1998 р. N 802 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 23, ст. 825; 2003 р., N 52, ст. 2823):

1) у пункті 2:

в абзаці другому слова "і діють на підставі спеціальних дозволів (ліцензій), одержаних у порядку, встановленому законодавством" виключити;

в абзацах четвертому і п'ятому слова "спеціальних дозволів (ліцензій)" та "спеціальні дозволи (ліцензії)" замінити відповідно словами "ліцензій" та "ліцензії";

в абзацах сьомому і восьмому слова "і діють на підставі спеціальних дозволів (ліцензій), одержаних у порядку, встановленому законодавством" виключити;

в абзаці дев'ятому слова ", а також ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що стали непридатними чи втратили експлуатаційну цінність" виключити;

2) у пункті 8 слова "спеціальних дозволів (ліцензій)" замінити словом "ліцензій";

3) пункт 11 виключити;

4) в абзаці четвертому пункту 12 слова ", а також ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що стали непридатними чи втратили експлуатаційну цінність," виключити, а після слів "промисловим споживачам" доповнити словами "та фізичним особам".

3. Пункт 3 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 25.01.2017 р. N 41)

4. Пункт 4 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 22.07.2015 р. N 521)

____________

Опрос