Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2011 году субвенции из государственного бюджета районному бюджету Сарненского района Ривненской области на проектирование и строительство автомобильной дороги и газификацию между селами Константиновка, Чемерное и Долгое

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 13.04.2011 № 417
действует с 22.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 квітня 2011 р. N 417

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Сарненського району Рівненської області на проектування й будівництво автомобільної дороги та газифікацію між селами Костянтинівка, Чемерне та Довге

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Сарненського району Рівненської області на проектування й будівництво автомобільної дороги та газифікацію між селами Костянтинівка, Чемерне та Довге, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
та умови надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Сарненського району Рівненської області на проектування й будівництво автомобільної дороги та газифікацію між селами Костянтинівка, Чемерне та Довге

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Сарненського району Рівненської області на проектування й будівництво автомобільної дороги та газифікацію між селами Костянтинівка, Чемерне та Довге (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Сарненська райдержадміністрація.

3. Субвенція спрямовується на проектування і будівництво автомобільної дороги та газифікацію між селами Костянтинівка, Чемерне та Довге Сарненського району Рівненської області.

4. Сарненська райдержадміністрація формує у місячний строк після затвердження цих Порядку та умов перелік об'єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції, та подає його для затвердження Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Використання субвенції здійснюється згідно із зазначеним переліком в обсязі, передбаченому у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

5. Державна казначейська служба перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399).

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Операції, пов'язані з використанням субвенції, проводяться у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

9. Сарненська райдержадміністрація подає щомісяця до 10 числа Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства інформацію про використання субвенції в розрізі об'єктів і заходів, що фінансуються за її рахунок.

10. Державна казначейська служба інформує щомісяця до 15 числа Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі об'єктів і заходів, що фінансуються за її рахунок.

11. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства інформує щокварталу до 25 числа наступного місяця Мінфін про використання субвенції.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос