Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для создания и функционирования украиноязычной версии международного канала "EuroNews"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 13.04.2011 № 401
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 квітня 2011 р. N 401

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 31 травня 2012 року N 539)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Національна телекомпанія.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на сплату акціонерному товариству з обмеженою відповідальністю "EURONEWS" щорічного ліцензійного внеску за право на трансляцію і розповсюдження на території України україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews", у тому числі оплату витрат, пов'язаних із закупівлею іноземної валюти і сплатою комісії банку.

4. Бюджетні кошти використовуються у межах бюджетних асигнувань, визначених кошторисом Національної телекомпанії, з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

5. Результативні показники виконання бюджетної програми, що включаються до її паспорта, затверджуються Держкомтелерадіо за поданням Національної телекомпанії.

Національна телекомпанія подає щокварталу Держкомтелерадіо звіт про виконання зазначених показників.

6. Закупівля товарів і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

8. Державна казначейська служба проводить у разі потреби за зверненням Національної телекомпанії для здійснення розрахунків в іноземній валюті операції із закупівлі іноземної валюти за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком на дату проведення операції.

9. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос