Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для трансляции телерадиопрограмм, произведенных для государственных нужд

КМ Украины
Постановление КМ от 06.04.2011 № 376
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 квітня 2011 р. N 376

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 31 травня 2012 року N 539)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Трансляція телерадіопрограм, вироблених для державних потреб" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо.

Відповідальними виконавцями програми є розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня - телерадіоорганізації, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату послуг з трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб (далі - трансляція).

Відповідальні виконавці за погодженням з Держкомтелерадіо укладають з операторами телекомунікацій - переможцями процедури закупівлі товарів, робіт і послуг договори (державні контракти) про трансляцію на відповідний бюджетний період з урахуванням вимог Положення про державне замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 р. N 918 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 28, ст. 1897).

Держкомтелерадіо проводить щокварталу аналіз фактично здійснених обсягів трансляції та розрахунків з метою забезпечення відповідності обсягів державного замовлення на трансляцію бюджетним призначенням.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

5. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних із здійсненням трансляції;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, які фінансуються за рахунок інших бюджетних програм;

трансляцію телерадіопрограм, реклами, оголошень, які вироблені на замовлення фізичних та юридичних осіб, а також телерадіопрограм, розповсюдження яких заборонено законодавством.

6. У разі наявності заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, узятими на облік органами Державної казначейської служби, така заборгованість підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в порядку, встановленому Державною казначейською службою.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос