Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для паспортизации, инвентаризации и реставрации памятников архитектуры

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 30.03.2011 № 332
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2011 р. N 332

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
від 25 вересня 2019 року N 850

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток архітектури

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Паспортизація, інвентаризація та реставрація пам'яток архітектури" для збереження пам'яток архітектури та містобудування національного значення (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - бюджетні установи, одержувачами бюджетних коштів - підприємства, організації, у сфері управління яких перебувають пам'ятки архітектури, на яких передбачається виконання робіт.

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 850)

Мінрегіон затверджує перелік розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 850)

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) проведення робіт з:

виявлення, наукового вивчення, класифікації, інвентаризації та паспортизації пам'яток архітектури;

реставрації, консервації пам'яток архітектури та їх ремонту за наявності затвердженої в установленому порядку науково-проектної документації;

ліквідації аварійного стану пам'яток архітектури за наявності науково-проектної документації в обсязі, необхідному для забезпечення проведення протиаварійних робіт;

2) погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років.

4. Завданням розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів є забезпечення здійснення заходів із збереження і використання пам'яток архітектури.

5. Мінрегіон затверджує план робіт з виявлення, наукового вивчення, класифікації, інвентаризації та паспортизації пам'яток архітектури.

(абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 850)

Перелік об'єктів, на яких проводяться роботи з реставрації, консервації, ремонту, протиаварійні роботи, затверджується в установленому порядку.

Під час формування переліку об'єктів пріоритети надаються пам'яткам архітектури, на яких завершуються роботи, розпочаті у попередні роки, а також тим, що перебувають в аварійному стані.

Здійснення видатків можливе лише після затвердження плану робіт і переліку об'єктів.

Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі актів фактично виконаних робіт у межах видатків, передбачених кошторисом.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Бюджетні кошти на виконання державного замовлення у сфері культури використовуються у межах бюджетних призначень відповідно до державних договорів, укладених розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачами бюджетних коштів.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів подають щомісяця та щокварталу до 5 числа наступного періоду головному розпоряднику бюджетних коштів звіти та інформацію про виконання робіт і досягнуті результати за затвердженими головним розпорядником бюджетних коштів формами.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос