Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения жизнедеятельности Криворожского горно-обогатительного комбината окисленных руд

КМ Украины
Постановление КМ от 30.03.2011 № 324
редакция действует с 14.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2011 р. N 324

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 25 березня 2013 року N 189
,
 від 30 квітня 2014 року N 127
,
від 12 листопада 2014 року N 611
,
від 6 листопада 2019 року N 916

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд

(У тексті Порядку слова "Державне агентство" в усіх відмінках замінено словами "Агентство держмайна" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року N 189)

(У тексті Порядку слова "Агентство держмайна" в усіх відмінках замінено словом "Мінпромполітики" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року N 127)

(У тексті Порядку слово "Мінпромполітики" замінено словом "Мінекономрозвитку" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 року N 611)

(У тексті Порядку слово "Мінекономрозвитку" замінено словом "Мінекономіки" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2019 року N 916)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки. Завданням Мінекономіки є утримання та забезпечення охорони об'єктів Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (далі - Комбінат).

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 р. N 189)

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" з урахуванням того, що до зазначеного підприємства не застосовуються вимоги абзацу одинадцятого пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. N 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 9, ст. 414).

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 р. N 189)

3. Бюджетні кошти використовуються для забезпечення життєдіяльності Комбінату.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на:

утримання дирекції Комбінату, працівників бази комплектування устатковання та приладів, об'єктів незавершеного будівництва Комбінату та забезпечення їх охорони;

погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованими в органах Державної казначейської служби.

5. Мінекономіки складає план заходів з виконання бюджетної програми з поквартальним розподілом і обсягами їх фінансування у бюджетному періоді та подає Мінфіну його копію.

6. Одержувач бюджетних коштів використовує бюджетні кошти згідно з відповідним планом, який погоджується з Мінекономіки.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

(пункт 8 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 25.03.2013 р. N 189)

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу не пізніше 10 числа наступного місяця Мінекономіки на затвердження звіти про виконання плану використання бюджетних коштів та плану заходів з виконання бюджетної програми за встановленою Мінекономіки формою, а Мінфіну - копії зазначених звітів.

____________

Опрос