Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления государственного надзора за соблюдением стандартов, государственного метрологического надзора

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 30.03.2011 № 319
действует с 08.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2011 р. N 319

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, державного метрологічного нагляду

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, державного метрологічного нагляду, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, державного метрологічного нагляду

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державний нагляд за додержанням стандартів, державний метрологічний нагляд" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються для здійснення державного метрологічного нагляду, забезпечення єдності вимірювань, здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил суб'єктами господарювання усіх форм власності і забезпечення дотримання ними вимог нормативно-правових актів, нормативних документів з питань забезпечення якості та безпеки продукції (стабільності показників якості та безпеки сертифікованої продукції) під час її розроблення, виробництва, ремонту, технічного обслуговування, випуску (зокрема, з виробництва, після ремонту, модернізації), зберігання, транспортування, введення в обіг, використання, експлуатації, реалізації (в тому числі оптової та оптово-роздрібної), утилізації та проведення випробувань (виконання робіт, надання послуг).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми - Державна служба технічного регулювання.

Одержувачами бюджетних коштів є територіальні органи Державної служби технічного регулювання - державні центри стандартизації, метрології та сертифікації (далі - державні центри стандартизації, метрології та сертифікації).

4. Напрями використання бюджетних коштів та результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, визначаються щороку в паспорті бюджетної програми.

5. Державна служба технічного регулювання укладає з державними центрами стандартизації, метрології та сертифікації договори про виконання робіт із здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, державного метрологічного нагляду.

6. Бюджетні кошти спрямовуються головним розпорядником бюджетних коштів на виконання державними центрами стандартизації, метрології та сертифікації робіт із здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, державного метрологічного нагляду відповідно до:

планових показників здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, державного метрологічного нагляду на відповідний рік, затверджених Державною службою технічного регулювання;

паспорта бюджетної програми;

планів використання бюджетних коштів державними центрами стандартизації, метрології та сертифікації;

договорів про виконання робіт із здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, державного метрологічного нагляду.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос