Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для изготовления выпускных документов об образовании

КМ Украины
Постановление КМ от 30.03.2011 № 309
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2011 р. N 309

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 25 січня 2012 року N 138
,
 від 7 серпня 2013 року N 538
,
від 2 березня 2016 року N 153
,
від 25 квітня 2016 року N 318
,
від 27 вересня 2016 року N 671
,
від 11 січня 2017 року N 8
,
від 6 березня 2019 року N 211

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 лютого 2020 року N 131)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОН за програмою "Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, забезпечення діяльності експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій" (далі - бюджетні кошти) для виготовлення випускних документів про освіту.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 р. N 211)

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОН. Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Інфоресурс".

Залучення одержувача бюджетних коштів до виконання бюджетної програми здійснюється в установленому законодавством порядку.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на виготовлення випускних документів про освіту для осіб, які здобули за кошти державного або місцевих бюджетів базову середню освіту чи повну загальну середню освіту у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, а саме:

свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, базової середньої освіти з відзнакою, повної загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з відзнакою (для осіб, нагороджених срібною медаллю "За досягнення у навчанні"), повної загальної середньої освіти з відзнакою (для осіб, нагороджених золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"), базової середньої освіти (для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку), у тому числі у випадках, визначених законодавством, з урахуванням забезпечення доступності відтвореної на них інформації (з використанням шрифту Брайля);

бланків додатків до свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, повної загальної середньої освіти, базової середньої освіти (для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку);

бланків довідок про закінчення повного курсу навчання (для осіб з помірними інтелектуальними порушеннями);

бланків похвальних листів та похвальних грамот;

золотих медалей "За високі досягнення у навчанні";

срібних медалей "За досягнення у навчанні".

Виготовлення інших документів про освіту, а також про вчені звання здійснюється за рахунок коштів осіб, які їх отримують.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 27.09.2016 р. N 671
,
від 11.01.2017 р. N 8
,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 06.03.2019 р. N 211)

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється одержувачем бюджетних коштів в установленому законом порядку.

Одержувач бюджетних коштів може здійснювати попередню оплату в розмірі 30 відсотків вартості товарів, робіт і послуг, які згідно з укладеним договором передбачається поставити (виконати, надати) протягом поточного року.

Остаточна оплата товарів, робіт і послуг здійснюється одержувачем бюджетних коштів на підставі первинних документів бухгалтерського обліку відповідно до укладених договорів.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов'язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

6. Одержувач бюджетних коштів щомісяця до 15 числа надсилає МОН в установленому ним порядку інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання щомісяця до 25 числа Мінфіну.

7. Бухгалтерський облік господарських операцій, пов'язаних із використанням бюджетних коштів, складення та подання звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

(Порядок із змінами, внесеними згідно з постановами
Кабінету Міністрів України від 25.01.2012 р. N 138,
від 07.08.2013 р. N 538,
від 02.03.2016 р. N 153,
дію Порядку відновлено у редакції, що діяла на день набрання
 чинності
постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. N 153,
 згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 25.04.2016 р. N 318)

____________

Опрос