Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2011 году субвенции из государственного бюджета районному бюджету Васильковского района Киевской области на завершение строительства и введение в эксплуатацию амбулатории в пгт Глеваха

КМ Украины
Постановление КМ от 17.03.2011 № 302
редакция действует с 01.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 березня 2011 р. N 302

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Васильківського району Київської області на завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 червня 2011 року N 662

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Васильківського району Київської області на завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Васильківського району Київської області на завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2011 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Васильківського району Київської області на завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха (далі - субвенція), головним розпорядником якої є МОЗ, а відповідальним виконавцем - виконавчий комітет Глевахівської селищної ради Васильківського району Київської області.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 р. N 662)

2. Субвенція спрямовується на завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха Васильківського району Київської області.

3. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

4. Державна казначейська служба перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), та Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

5. Фінансування завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії в смт Глеваха Васильківського району Київської області здійснюється на умовах договору про пайову участь відповідно до графіка фінансування, розробленого відповідальним виконавцем, та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

(пункт 5 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 22.06.2011 р. N 662)

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій з використання субвенції здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос