Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере производства специальных средств, заряженных веществами слезоточивого и раздражающего действия, индивидуальной защиты, активной обороны и их продажи, и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля)

КМ Украины
Постановление КМ от 23.03.2011 № 292
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 березня 2011 р. N 292

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 грудня 2015 року N 1122)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, є:

види робіт (виробництво, продаж);

види спеціальних засобів (заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони).

2. З урахуванням установлених критеріїв суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу (далі - суб'єкти господарювання), відносять до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього, незначного.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з виробництва та продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, активної оборони.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з виробництва засобів індивідуального захисту.

5. До суб'єктів господарювання із незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з продажу засобів індивідуального захисту.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання здійснюються:

з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на півтора року;

з незначним ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки.

____________

Опрос