Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере производства, ремонта, торговли огнестрельным оружием невоенного назначения и боеприпасами к нему, холодным и пневматическим оружием и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля)

КМ Украины
Постановление КМ от 23.03.2011 № 290
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 березня 2011 р. N 290

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною та пневматичною зброєю і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 грудня 2015 року N 1122)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною та пневматичною зброєю і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною та пневматичною зброєю і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною та пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, є:

види робіт (виробництво, ремонт, торгівля такою зброєю);

види зброї (вогнепальна зброя невійськового призначення та боєприпаси до неї, холодна зброя, пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду).

2. З урахуванням установлених критеріїв суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у сфері виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною та пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду (далі - суб'єкти господарювання), відносять до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього, незначного.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з:

виробництва вогнепальної зброї невійськового призначення та боєприпасів до неї;

ремонту зазначеної зброї;

торгівлі зазначеною зброєю та боєприпасами до неї.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з виробництва та ремонту холодної та пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з торгівлі холодною та пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду.

6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання здійснюються:

з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на півтора року;

з незначним ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки.

____________

Опрос