Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения функционирования национальной системы поиска и спасания в морском поисково-спасательном районе Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 17.03.2011 № 276
действует с 25.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 березня 2011 р. N 276

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення функціонування національної системи пошуку і рятування в морському пошуково-рятувальному районі України

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення функціонування національної системи пошуку і рятування в морському пошуково-рятувальному районі України, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення функціонування національної системи пошуку і рятування в морському пошуково-рятувальному районі України

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Міністерству інфраструктури у державному бюджеті за програмою "Забезпечення функціонування національної системи пошуку і рятування в морському пошуково-рятувальному районі України" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство інфраструктури, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня - Державна служба морського та річкового транспорту.

Одержувачем бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є державне підприємство "Морська аварійно-рятувальна служба".

3. Бюджетні кошти надаються державному підприємству "Морська аварійно-рятувальна служба" з метою модернізації його аварійно-рятувальних підрозділів для:

проведення ремонту наявних водолазних ботів та плавпричалу;

закупівлі рятувального та іншого спеціального обладнання і засобів, пов'язаних із забезпеченням проведення пошуково-рятувальних заходів.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Оплата виконаних робіт проводиться одержувачем бюджетних коштів у межах установлених обсягів видатків на підставі актів фактично виконаних робіт за їх кошторисною вартістю відповідно до умов договорів.

Виконавці робіт у разі отримання попередньої оплати подають не пізніше 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, головному розпоряднику бюджетних коштів інформацію про фактично використані кошти попередньої оплати за затвердженою ним формою.

Одержувач бюджетних коштів подає щомісяця до 5 числа наступного періоду головному розпоряднику бюджетних коштів звіт про виконання робіт.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

6. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності, звітів про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос