Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для предоставления финансовой поддержки государственным музыкальным коллективам

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 11.03.2011 № 249
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2011 р. N 249

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки державним музичним колективам

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 281)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки державним музичним колективам, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки державним музичним колективам

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка державних музичних колективів" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо.

Відповідальними виконавцями бюджетної програми є одержувачі бюджетних коштів - державні музичні колективи, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

3. Бюджетні кошти виділяються для надання фінансової підтримки державним музичним колективам і спрямовуються на покриття їх витрат, пов'язаних, зокрема, з оновленням репертуару та концертних програм, організацією гастролей, зміцненням матеріально-технічної бази, що не забезпечені власними доходами.

4. Бюджетні кошти використовуються відповідно до плану використання бюджетних коштів, затвердженого Держкомтелерадіо, з урахуванням необхідності виконання взятих на облік в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов'язань минулих років у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

5. Обсяг бюджетних коштів, що виділяються музичним колективам для покриття витрат, що не забезпечені власними доходами, не повинен перевищувати за підсумками року 95 відсотків фактичного обсягу валового доходу.

6. У разі зменшення бюджетних призначень Держкомтелерадіо з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року здійснює відповідне коригування суми видатків для надання фінансової підтримки державним музичним колективам.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос