Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для выполнения долговых обязательств по кредитам, привлеченным государственным предприятием для снабжения медицинских учреждений "Укрмедпостач" под государственные гарантии, для реализации инвестиционного проекта, оплаты налоговых обязательств (с учетом штрафных санкций), возникших в рамках его реализации

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.03.2011 № 248
редакция действует с 02.07.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 березня 2011 р. N 248

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" під державні гарантії, для реалізації інвестиційного проекту, оплати податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках його реалізації

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 31 травня 2012 року N 484
,
від 16 травня 2014 року N 196

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" під державні гарантії, для реалізації інвестиційного проекту, оплати податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках його реалізації, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" під державні гарантії, для реалізації інвестиційного проекту, оплати податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках його реалізації

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими ДП "Укрмедпостач" під державні гарантії, для реалізації інвестиційного проекту, оплата податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках реалізації інвестиційного проекту" (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОЗ.

3. Відповідальним виконавцем бюджетної програми є державне підприємство для постачання медичних установ "Укрмедпостач".

4. Бюджетні кошти використовуються для виконання боргових зобов'язань за кредитами, сплати відсотків, комісійної винагороди та інших комісій АТ "Укрексімбанк" за обслуговування розрахунків за кредитами, залученими державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" під державні гарантії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 червня 2010 р. N 513 "Деякі питання реалізації інвестиційного проекту щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 50, ст. 1626), та інших витрат, пов'язаних з обслуговуванням таких кредитів, а також оплати податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках реалізації інвестиційного проекту.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

5. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства, проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, а також відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи та проведення операцій, пов'язаних з казначейським обслуговуванням державного бюджету за витратами, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

(пункт 5 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.05.2012 р. N 484
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. N 196)

6. Відповідальний виконавець забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів та щокварталу до 15 числа наступного місяця подає МОЗ та Мінфіну звіти про використання бюджетних коштів та виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими ним під державні гарантії, сплату відсотків та інших витрат, пов'язаних з обслуговуванням таких кредитів.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос