Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для производства и распространения социальной рекламы относительно вреда табакокурения и злоупотребления алкоголем

КМ Украины
Постановление КМ от 11.03.2011 № 241
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2011 р. N 241

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 7 березня 2012 року N 238)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виробництво та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою пропаганди здорового способу життя та протидії агресивній рекламі тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба технічного регулювання.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю послуг з виробництва та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем (далі - закупівля послуг).

5. Державна служба технічного регулювання затверджує за погодженням з Мінфіном план заходів щодо виконання бюджетної програми разом з результативними показниками, визначеними у паспорті такої програми.

Напрями використання бюджетних коштів (засоби розповсюдження соціальної реклами) визначаються Державною службою технічного регулювання.

6. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня використовує бюджетні кошти в межах асигнувань, установлених кошторисом і помісячним планом асигнувань бюджетної програми, та відповідно до договорів, укладених з переможцями конкурсних торгів.

7. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому законодавством порядку.

8. Закупівля послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

9. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня подає головному розпорядникові бюджетних коштів інформацію про стан їх використання та про виконання результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми.

10. Реєстрація та облік бюджетних зобов'язань здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос