Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для реструктуризации предприятий по подземной добыче железной руды

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 28.02.2011 № 221
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 221

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 160)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реструктуризація підприємств з підземного видобутку залізної руди" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном, а одержувачем бюджетних коштів - державне підприємство "Кривбасшахтазакриття".

Одержувач бюджетних коштів використовує бюджетні кошти згідно з відповідним планом, який погоджується з головним розпорядником бюджетних коштів.

3. Бюджетні кошти з метою збереження власної (унікальної) рудної бази металургійної промисловості, подолання негативних демографічних і соціально-екологічних наслідків та запобігання незворотним процесам у навколишньому природному середовищі Кривбасу спрямовуються на:

1) реалізацію робочих проектів:

ліквідації шахти "Першотравнева" та переведення її у спеціальний режим гідрозахисту гірничих робіт та селитебних територій Тернівського району м. Кривого Рогу;

першочергових заходів з ліквідації шахти "Саксагань";

ліквідації шахти "Гігант";

2) погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Державної казначейської служби.

4. Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном складає, план робіт з реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди з поквартальним розподілом і зазначенням обсягів їх фінансування у бюджетному періоді та подає копію зазначеного плану Мінфіну.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. N 923 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2694; 2009 р., N 41, ст. 1370).

Пріоритетом капітального будівництва є спрямування бюджетних коштів на об'єкти з високим ступенем будівельної готовності.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

8. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу не пізніше 10 числа наступного місяця головному розпорядникові бюджетних коштів:

звіт про виконання плану використання бюджетних коштів для затвердження;

звіт про виконання плану робіт з реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди за встановленою головним розпорядником бюджетних коштів формою.

Копії зазначених звітів подаються Мінфіну.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також звітів про виконання паспорта бюджетної програми (у тому числі стосовно результативних показників) та контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос