Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для реструктуризации и ликвидации объектов предприятий горной химии и осуществления неотложных природоохранных мер в зоне их деятельности

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 09.03.2011 № 214
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 березня 2011 р. N 214

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 грудня 2011 року N 1319

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 160)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету за програмою "Реструктуризація та ліквідація об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності" (далі - бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном.

2. Одержувачами бюджетних коштів є дочірнє підприємство "Калійний завод" відкритого акціонерного товариства "Оріана", державне підприємство "Подорожненський рудник", Роздільське державне гірничо-хімічне підприємство "Сірка", Стебницьке державне гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", Новояворівське державне підприємство "Екотрансенерго".

3. Ціллю використання бюджетних коштів є реструктуризація гірничо-хімічних підприємств для збереження власної рудної бази хімічної промисловості, подолання негативних демографічних і соціально-демографічних наслідків та запобігання незворотним процесам у зоні діяльності гірничо-хімічних підприємств.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання проектів:

відновлення екологічної рівноваги та рекультивації порушених гірничими роботами земель Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка";

із завершення в 2012 році ліквідації сірчаних кар'єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка";

(абзац третій пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2011 р. N 1319)

консервація рудника N 2 і рекультивація порушених земель Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал";

із завершення в 2011 році закриття сірчаного кар'єру і відновлення ландшафту в зоні діяльності державного підприємства "Подорожненський рудник";

із завершення в 2011 році ліквідації екологічних наслідків діяльності дочірнього підприємства "Калійний завод "ВАТ Оріана";

погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованих в органах Державної казначейської служби.

Пріоритетним напрямом в капітальному будівництві є спрямування коштів на завершення об'єктів з високим ступенем будівельної готовності.

5. Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном розробляє та затверджує план робіт з реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності. Копія зазначеного плану подається Мінфіну.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва та прийняттям їх в експлуатацію здійснюються з урахуванням вимог Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. N 923 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2694; 2009 р., N 41, ст. 1370).

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Одержувачі бюджетних коштів подають Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформацію про виконання плану робіт, зазначеного у пункті 5 цього Порядку, за формою, встановленою Агентством за погодженням з Мінфіном.

Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном подає зазначену інформацію Мінфіну щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, і щороку до 10 лютого наступного року.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос