Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для защиты важных государственных объектов

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 09.03.2011 № 212
действует с 18.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 березня 2011 р. N 212

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на утримання аеродромів, облаштування позицій бойового чергування (капітальне будівництво, капітальний та поточний ремонт об'єктів, будівель і споруд спеціального призначення; виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення проектно-вишукувальних робіт з будівництва зазначених об'єктів, будівель і споруд).

Бюджетні кошти спрямовуються також на погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок бюджетного періоду, зобов'язання за якою зареєстровані в органах Державної казначейської служби.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міноборони. Завданням Міноборони є утримання системи протиповітряної оборони в боєздатному стані для забезпечення захисту важливих державних об'єктів від можливих терористичних дій, техногенних катастроф та забезпечення підтримання аеродромної мережі.

4. Видатки, пов'язані з капітальним будівництвом та прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, провадяться відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

5. Отримані (створені) оборотні і необоротні активи відображаються в первинному та бухгалтерському обліках відповідно до законодавства.

6. Розрахунки здійснюються виключно за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос