Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения деятельности Всеукраинского центра физического здоровья населения "Спорт для всіх"

КМ Украины
Постановление КМ от 28.02.2011 № 206
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 206

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення діяльності Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 152)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення діяльності Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 р. N 608 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 55, ст. 1856), виклавши його в редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення діяльності Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення діяльності Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба молоді та спорту.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (далі - Центр).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) забезпечення діяльності Центру (оплата праці працівників, придбання малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріалів, інвентарю (строк експлуатації не перевищує 365 календарних днів або вартість без податку на додану вартість не перевищує 1 тис. гривень), передплата періодичних друкованих видань, видатки на службові відрядження в межах України, оренду приміщень, оплату транспортних послуг та утримання транспортних засобів, поточного ремонту приміщень і технічного обслуговування обладнання, послуг поштового, телеграфного та телефонного зв'язку, користування Інтернетом, комунальних послуг та енергоносіїв, банківських послуг, страхування приміщень, охорони, в тому числі обслуговування охоронної та пожежної сигналізації, встановлення та обслуговування програмного забезпечення, послуг з обслуговування оргтехніки, оплата участі у короткострокових семінарах, які проводяться в Україні, обов'язкові платежі до державного та місцевого бюджетів);

2) організацію і проведення Центром всеукраїнських заходів, спрямованих на залучення широких верств населення до регулярних фізкультурно-спортивних занять за місцем проживання та в місцях масового відпочинку (спортивно-масові заходи, спортивний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сім'я", навчальні семінари для керівників регіональних центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"), включених до календарного плану заходів Центру на відповідний рік, який затверджується керівником Центру за погодженням з Державною службою молоді та спорту.

4. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті З цього Порядку, здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту за поданням Державної служби молоді та спорту з урахуванням поданого Центром обґрунтування потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, визначених на підставі норм та нормативів, діючих цін і тарифів, штатної чисельності та умов оплати праці працівників, календарного плану заходів Центру на відповідний рік, а також з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби.

Конкретний перелік витрат, пов'язаних з організацією і проведенням спортивних заходів, визначається регламентами про проведення таких заходів, затвердженими керівником Центру за погодженням з Державною службою молоді та спорту.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

7. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

проведення заходів, організаторами яких є громадські організації чи комерційні структури, а також тих, що проводяться з метою отримання прибутку;

проведення заходів регіонального та місцевого рівня;

придбання для проведення заходів товарів і послуг, використання яких безпосередньо не пов'язане з організацією таких заходів та забезпеченням участі в них;

придбання послуг через посередників;

придбання основних засобів та інших необоротних активів;

оплату проведення заходів, що фінансуються їх організаторами - розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів за рахунок інших бюджетних програм.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос