Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок распределения тарифной квоты на ввоз в Украину сахара-сырца из тростника

КМ Украины
Постановление КМ от 28.02.2011 № 204
действует с 11.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 204

Київ

Про внесення змін до Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2008 р. N 1002 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 89, ст. 2976; 2009 р., N 81, ст. 2745), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини

1. У пункті 1 слова і цифри "у 2009 - 2010 роках" виключити.

2. Абзац перший пункту 2 доповнити реченнями такого змісту: "Ліцензії видаються за погодженням з Державним агентством резерву і Міністерством аграрної політики та продовольства. Зазначені погодження додаються суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності до заявки на одержання ліцензії.".

3. Пункт 3 виключити.

4. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Тарифна квота на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини щороку розподіляється таким чином:

260 тонн загального обсягу тарифної квоти до 1 січня 2019 р. виділяється для Парагваю відповідно до параграфа 35 Дохійської декларації та домовленостей, досягнутих у ході багатосторонніх переговорів із вступу України до СОТ стосовно повнішої інтеграції малих уразливих економік до багатосторонньої системи торгівлі;

з 1 січня 2011 р. розподіл залишку тарифної квоти на імпорт цукру-сирцю з тростини (код згідно з УКТЗЕД 1701 11) здійснюється за принципом "перший прийшов - першим обслуговуєшся" згідно з розділом I таблиці 14 "Адміністрування тарифної квоти" Протоколу про вступ України до СОТ, ратифікованого Верховною Радою України 10 квітня 2008 року.

Розгляд заявок на одержання ліцензій на ввезення цукру-сирцю з тростини в межах тарифної квоти здійснюється в порядку їх надходження.".

5. У пункті 6:

в абзаці першому слова "між країнами-постачальниками" виключити;

абзаци третій і четвертий виключити.

6. У пункті 8:

в абзаці першому слова "частки" та ", визначеної для кожної країни-постачальника" виключити;

в абзаці другому слова і цифру "до 1 вересня" замінити словами "в установленому порядку", а слово "країни-постачальника" виключити.

7. Абзаци перший - четвертий пункту 9 та абзац третій пункту 11 виключити.

8. У пункті 12:

слово "Мінагрополітики" замінити словами "Міністерству аграрної політики та продовольства";

доповнити пункт абзацом такого змісту:

"Міністерство аграрної політики та продовольства надсилає щомісяця до 10 числа наступного періоду Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію про переробку цукру-сирцю з тростини, ввезеного в межах тарифної квоти (переробник, обсяги переробки, обсяг виробництва цукру білого згідно з виданими Міністерством економічного розвитку і торгівлі ліцензіями).".

9. Доповнити Порядок пунктом 14 такого змісту:

"14. Міністерство економічного розвитку і торгівлі подає щомісяця до 15 числа наступного періоду Кабінетові Міністрів України інформацію про видані ліцензії на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини в межах тарифної квоти, обсягів увезення, переробки та виробництва цукру білого (за виданими Міністерством економічного розвитку і торгівлі ліцензіями).".

10. У тексті Порядку слово "Мінекономіки" замінити словами "Міністерство економічного розвитку і торгівлі" у відповідному відмінку.

____________

Опрос