Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для поиска и упорядочения погребений жертв войны и политических репрессий

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.03.2011 № 197
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2011 р. N 197

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
від 25 вересня 2019 року N 850

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 16 червня 2005 р. N 478 "Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, які виділяються для пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій" (Офіційний вісник України, 2005 р., N 25, ст. 1430).

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Пошук і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон (далі - відповідальний виконавець).

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 850)

3. Бюджетні кошти з метою увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій спрямовуються на:

ведення державного обліку поховань жертв війни та політичних репресій;

пошук, впорядкування, збереження та утримання військових поховань, поховань жертв війни та політичних репресій, у тому числі перепоховання останків загиблих;

виконання міжнародних договорів України щодо збереження місць поховань та увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій;

погашення в установленому законодавством порядку кредиторської заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Державної казначейської служби на початок бюджетного періоду.

4. Відповідальний виконавець затверджує щороку план заходів щодо виконання бюджетної програми із зазначенням обсягів бюджетних асигнувань, розроблений Державною міжвідомчою комісією у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій.

5. Одержувачами бюджетних коштів є суб'єкти господарювання, що провадять діяльність, пов'язану з веденням обліку та/або здійсненням пошуку, впорядкування, збереження та утримання поховань жертв війни та політичних репресій.

Бюджетні кошти не виділяються суб'єктам господарювання, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство, проводиться санація або які ліквідуються.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

7. Відповідальний виконавець та одержувачі бюджетних коштів відображають у первинному та бухгалтерському обліку отримані (створені) оборотні і необоротні активи відповідно до вимог законодавства.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій з використанням бюджетних коштів здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Складення та подання звітності про виконання паспорта бюджетної програми, у тому числі стосовно результативних показників, фінансової та бюджетної звітності, а також заходи впливу щодо порушення бюджетного законодавства здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос