Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения независимой экспертизы (испытаний) качества товаров, сырья, материалов, полуфабрикатов и комплектующих изделий

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.03.2011 № 191
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2011 р. N 191

Київ

Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 7 березня 2012 року N 238)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих виробів" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів (далі - продукція) для здійснення державного контролю за дотриманням суб'єктами господарювання вимог нормативно-правових актів, нормативних документів щодо якості і безпеки продукції та забезпеченням виконання статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів".

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Державна служба технічного регулювання і управління у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба технічного регулювання.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату:

зразків продукції, відібраних у суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі і послуг, зокрема у підприємств ресторанного господарства, для проведення незалежної експертизи (випробувань) їх якості;

послуг з транспортування зразків продукції;

послуг з проведення незалежної експертизи (випробувань) якості зразків продукції.

5. Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, щороку визначаються у паспорті бюджетної програми.

6. Державна служба технічного регулювання здійснює розподіл бюджетних коштів на підставі затверджених кошторисів та планів асигнувань загального фонду державного бюджету в розрізі управлінь у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі пропорційно їх штатній чисельності у кожному регіоні.

7. Закупівля за рахунок бюджетних коштів послуг, пов'язаних з проведенням незалежної експертизи (випробувань) якості зразків продукції, здійснюється в установленому законом порядку управліннями у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

8. Відбір зразків продукції та проведення їх незалежної експертизи (випробувань) здійснюються до закінчення календарного року з подальшим складенням відповідних актів та протоколів проведення незалежної експертизи (випробувань) кожного із зразків.

9. Державна служба технічного регулювання подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Міністерству економічного розвитку і торгівлі звіт про стан виконання результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми разом з результатами аналізу, поясненнями, висновками щодо виконання затверджених показників для узагальнення та інформування Мінфіну.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

11. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос