Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для презентации украинскими предприятиями отечественных товаров на международной выставке "Ганновер Мессе"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 02.03.2011 № 189
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2011 р. N 189

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для презентації українськими підприємствами вітчизняних товарів на міжнародній виставці "Ганновер Мессе"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 березня 2012 року N 231)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для презентації українськими підприємствами вітчизняних товарів на міжнародній виставці "Ганновер Мессе", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для презентації українськими підприємствами вітчизняних товарів на міжнародній виставці "Ганновер Мессе"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Презентація українськими підприємствами вітчизняних товарів на міжнародній виставці "Ганновер Мессе" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою представлення продукції українських підприємств на зовнішньому ринку та розвитку виробництва конкурентоспроможної продукції.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на підготовку та організацію участі України у міжнародній виставці "Ганновер Мессе" та презентації українськими підприємствами вітчизняних товарів.

4. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном.

5. Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном забезпечує підготовку та організацію участі України у міжнародній виставці "Ганновер Мессе" і презентацію українськими підприємствами вітчизняних товарів.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

7 Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, проводиться відповідальним виконавцем відповідно до Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. У разі наявності заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, взятими на облік органами Державної казначейської служби, така заборгованість підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.

10. Складення і подання звітності про виконання паспорта бюджетної програми, у тому числі за результативними показниками, та фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням таких коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос