Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 21 июня 2010 г. N 474

КМ Украины
Постановление КМ от 02.03.2011 № 172
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2011 р. N 172

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 154)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474 "Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 46, ст. 1503, N 92, ст. 3259) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474

1. У постанові:

у назві та постановляючій частині слова і цифри "у 2010 році" виключити;

вступну частину викласти у такій редакції:

"Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:".

2. У Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, затвердженому зазначеною постановою:

у назві Порядку слова і цифри "у 2010 році" виключити;

пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту в державному бюджеті на відповідний рік за програмою "Виготовлення посвідчень для батьків та дітей багатодітних родин" (далі - бюджетні кошти).

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба молоді та спорту.

2. Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій щокварталу до 10 числа наступного місяця узагальнюють інформацію, наведену в отриманих від структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад відомостях, які підготовлені з урахуванням даних єдиного обліку багатодітних сімей та залишків невикористаних бланків посвідчень на початок року, і подають до Державної служби молоді та спорту затверджені їх керівниками заявки про потребу в бланках посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї за формою, затвердженою в установленому законодавством порядку.";

в абзаці другому пункту 3 слово "Мінсім'ямолодьспортом" замінити словами "Державною службою молоді та спорту";

в абзаці другому пункту 4 слова "Міністерство у справах молоді, сім'ї та ґендерної політики" замінити словами "Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту";

у пункті 5 слова "Державним казначейством" замінити словами і цифрами "наказом Державного казначейства від 25 травня 2004 р. N 89".

____________

Опрос