Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления противоэпизоотических мероприятий

КМ Украины
Постановление КМ от 28.02.2011 № 166
действует с 11.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 166

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. N 413 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 33, ст. 1094; 2009 р., N 12, ст. 367), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Протиепізоотичні заходи та участь у Міжнародному епізоотичному бюро" (далі - бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство аграрної політики та продовольства, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - територіальні органи.".

2. В абзаці дванадцятому пункту 3 слова "Державного казначейства" замінити словами "Державної казначейської служби".

3. Пункти 5 і 6 викласти у такій редакції:

"5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.".

4. В абзаці другому пункту 7 слово "Комітетом" замінити словами "в установленому законодавством порядку".

5. У пункті 8:

слово "Комітетом" замінити словами "в установленому законодавством порядку";

доповнити пункт абзацом такого змісту:

"Державна ветеринарна та фітосанітарна служба подає звіт про використання коштів щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, та щороку до 10 лютого Міністерству аграрної політики та продовольства і Мінфіну.".

6. Пункт 9 викласти у такій редакції:

"9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.".

7. У тексті Порядку слова "Мінагрополітики" та "Держкомветмедицини" замінити відповідно словами "Міністерство аграрної політики та продовольства" та "Державна ветеринарна та фітосанітарна служба" у відповідному відмінку.

____________

Опрос