Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для приобретения воздушных судов

КМ Украины
Постановление КМ от 28.02.2011 № 157
действует с 09.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 157

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання повітряних суден

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання повітряних суден, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання повітряних суден

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання повітряних суден на умовах фінансового лізингу (далі - бюджетні кошти). Бюджетні кошти використовуються для оновлення парку повітряних суден державного авіаційного підприємства "Україна" (далі - підприємство), призначених для перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій України спеціальними авіарейсами.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство інфраструктури, одержувачем бюджетних коштів і відповідальним виконавцем є підприємство.

3. Бюджетні кошти спрямовуються підприємству для внесення платежів відповідно до укладеного з АТ "Укрексімбанк" у 2007 році договору фінансового лізингу літака A319CJ (далі - договір).

4. Завданням одержувача бюджетних коштів є своєчасне внесення лізингових платежів відповідно до укладеного договору (із змінами і доповненнями).

5. Підприємство вносить лізингові платежі у валюті, зазначеній в договорі, на підставі дозвільного документа про здійснення платежів в іноземній валюті на території України, що видається в установленому порядку Національним банком.

6. Внесення змін до договору погоджується з Мінфіном.

7. Підприємство подає Міністерству інфраструктури:

копію договору, довідку про надання послуг з фінансового лізингу, видану АТ "Укрексімбанк", лист банку про розмір чергового платежу за договором;

копії платіжних доручень про внесення лізингового платежу, довідки про його надходження, видані АТ "Укрексімбанк".

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Складення та подання звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним використанням здійснюються в установленому порядку.

____________

Опрос