Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для регистрации государственной службой занятости трудовых договоров, заключенных между работниками и физическими лицами

КМ Украины
Постановление КМ от 23.02.2011 № 129
редакция действует с 16.07.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 лютого 2011 р. N 129

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 липня 2013 року N 461

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реєстрації державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реєстрація державною службою зайнятості трудових договорів, укладених між працівниками та фізичними особами" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

3. Бюджетні кошти спрямовуються Державній службі зайнятості для забезпечення виконання функцій з реєстрації трудових договорів, укладених у письмовій формі між працівниками та фізичними особами.

4. Державна служба зайнятості подає Мінсоцполітики щомісяця до 20 числа за встановленою ним формою:

1) звіт про кількість зареєстрованих трудових договорів, зазначених у пункті 3 цього Порядку, а також фактичні витрати Служби на їх реєстрацію, визначені згідно із затвердженою Міністерством методикою.

2) подання щодо перерахування Службі бюджетних коштів.

5. Мінсоцполітики на підставі зазначеного у підпункті 2 пункту 4 цього Порядку подання перераховує бюджетні кошти Державній службі зайнятості на рахунок 3717 "Рахунки державних позабюджетних фондів", відкритий у Казначействі для обслуговування коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

6. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в порядку, встановленому Мінфіном.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

(Порядок у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 03.07.2013 р. N 461)

____________

Опрос