Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для изготовления бланков удостоверений и нагрудных знаков для системы социальной защиты

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.02.2011 № 128
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 лютого 2011 р. N 128

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 154)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству соціальної політики для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту за бюджетною програмою "Виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем зазначеної у пункті 1 цього Порядку бюджетної програми є Міністерство соціальної політики.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на виготовлення бланків посвідчень для інвалідів, ветеранів війни та праці, нагрудних знаків та посвідчень до них для працівників системи соціального захисту, в тому числі осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та жертв нацистських переслідувань.

Завданням Міністерства соціальної політики під час використання бюджетних коштів є забезпечення окремих категорій громадян посвідченнями та нагрудними знаками.

4. Видатки на виконання бюджетної програми здійснюються в межах бюджетних призначень та затверджених кошторисів відповідно до Плану виконання робіт щодо виготовлення бланків посвідчень для інвалідів, ветеранів війни та праці, нагрудних знаків та посвідчень до них для працівників системи соціального захисту, листів-талонів на проїзд для ветеранів Великої Вітчизняної війни, затвердженого Міністерством соціальної політики.

Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому законодавством порядку.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється Міністерством соціальної політики в установленому законом порядку у межах бюджетних призначень відповідно до потреби, визначеної управліннями праці та соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, структурних підрозділів з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад за формою, що затверджується Міністерством, і з урахуванням запасів бланків посвідчень та нагрудних знаків на початок року.

6. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів та виконання бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос