Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для разработки новых видов протезно-ортопедических изделий и обслуживания инвалидов в стационарах при протезных предприятиях

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 16.02.2011 № 120
редакция действует с 25.02.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 2011 р. N 120

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 лютого 2012 року N 112

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на розробку нових видів протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 22.02.2012 р. N 112)

2. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування завдань, визначених у розділах I і II плану заходів з подальшого розвитку вітчизняного виробництва технічних та інших засобів реабілітації на 2008 - 2013 роки (далі - план заходів), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 575, - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 р. N 573, та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах.

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 22.02.2012 р. N 112)

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, відповідальним виконавцем - Фонд соціального захисту інвалідів.

(абзац перший пункту 3 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 22.02.2012 р. N 112)

Одержувачами бюджетних коштів відповідно до плану заходів є:

УкрНДІпротезування - для виконання завдань, визначених розділом I плану заходів;

державні, у тому числі казенні експериментальні протезно-ортопедичні підприємства, - для виконання завдань, визначених розділом II плану заходів, та здійснення обслуговування інвалідів у стаціонарах первинного та складного протезування, що входять до складу медичних відділів протезних підприємств.

4. Головний розпорядник бюджетних коштів у поточному бюджетному періоді здійснює погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Державної казначейської служби, за бюджетними зобов'язаннями минулих років.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до вимог законодавства у сфері державних закупівель.

6. Одержувачі бюджетних коштів повинні дотримуватися положень законодавства щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, закупівля яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

7. Головний розпорядник бюджетних коштів спрямовує бюджетні кошти на реконструкцію та будівництво об'єктів з високим ступенем будівельної готовності.

8. Складення та подання звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Операції, пов'язані з бюджетними коштами, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

____________

Опрос