Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения мероприятий по неолимпийским видам спорта и массовых мероприятий по физической культуре

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Перечень от 09.02.2011 № 92
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 лютого 2011 р. N 92

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 червня 2011 року N 603

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 152)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за програмою "Проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба молоді та спорту.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів, які безпосередньо здійснюють організацію та проведення спортивних заходів, а також забезпечують участь у них національних збірних команд, визначаються головним розпорядником бюджетних коштів за поданням відповідального виконавця бюджетної програми.

3. Бюджетні кошти згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік спрямовуються на:

організацію і проведення навчально-тренувальних зборів в Україні та за кордоном, всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні з неолімпійських видів спорту, фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів загальнодержавного рівня;

забезпечення участі національних збірних команд у міжнародних змаганнях з неолімпійських видів спорту.

4. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 3 цього Порядку, здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту за поданням Державної служби молоді та спорту з урахуванням обґрунтованої потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, що визначені на підставі встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, календарних планів заходів, регламентних документів міжнародних спортивних організацій тощо, а також з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Конкретний перелік витрат, пов'язаних з організацією і проведенням всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні, визначається положеннями про проведення зазначених змагань, затвердженими в установленому порядку.

5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

6. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

Якщо закупівля послуг здійснюється без застосування процедури закупівлі (у разі коли вартість предмета закупівлі становить не більш як 100 тис. гривень), договори про надання послуг, необхідних для організації та проведення спортивних заходів, укладаються безпосередньо з їх надавачами, а договори про оренду (користування) спортивних споруд та обладнання - безпосередньо з їх власниками (балансоутримувачами).

(абзац другий пункту 6 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 р. N 603)

7. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання для проведення спортивних заходів загальнодержавного та міжнародного рівня товарів і послуг, використання яких безпосередньо не пов'язане з організацією та проведенням зазначених заходів, участю в них;

оплату участі у міжнародних змаганнях, що проводяться за кордоном, осіб, які безпосередньо не здійснювали підготовку спортсменів національної збірної команди України до зазначених змагань, а також тих, участь яких у зазначених змаганнях не є обов'язковою відповідно до регламенту їх проведення, у тому числі офіційних осіб;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

(пункт 8 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 р. N 603)

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 р. N 137 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 14, ст. 433).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 р. N 663 "Про доповнення пункту 2 Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 50, ст. 1690).

3. Пункт 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 р. N 464 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 45, ст. 1484).

____________

Опрос