Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения учебно-тренировочных сборов и соревнований по олимпийским видам спорта

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 09.02.2011 № 84
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 лютого 2011 р. N 84

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 червня 2011 року N 603

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 лютого 2012 року N 152)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 р. N 105 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 12, ст. 364).

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти з метою забезпечення належної підготовки та результативної участі національних збірних команд з олімпійських видів спорту в чемпіонатах світу та Європи, інших офіційних міжнародних змаганнях згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік спрямовуються на:

організацію і проведення навчально-тренувальних зборів в Україні та за кордоном, всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні з олімпійських видів спорту;

забезпечення участі національних збірних команд України у міжнародних змаганнях за кордоном.

Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба молоді та спорту.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів, які безпосередньо здійснюють організацію та проведення спортивних заходів, а також забезпечують участь у таких заходах національних збірних команд, визначаються головним розпорядником бюджетних коштів за поданням відповідального виконавця бюджетної програми.

3. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, зазначеними в пункті 2 цього Порядку, здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів за поданням відповідального виконавця бюджетної програми з урахуванням обґрунтованої потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, що визначені на підставі встановлених норм та нормативів, діючих цін і тарифів, календарних планів заходів, регламентних документів міжнародних спортивних організацій тощо, а також з урахуванням потреби у виконанні бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Конкретний перелік витрат, пов'язаних з організацією і проведенням всеукраїнських змагань, міжнародних змагань в Україні з олімпійських видів спорту, визначається затвердженими в установленому порядку положеннями про проведення зазначених змагань.

4. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Закупівля товарів і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

Якщо закупівля послуг здійснюється без застосування процедури закупівлі (у разі коли вартість предмета закупівлі становить не більш як 100 тис. гривень), договори про надання послуг, необхідних для організації та проведення спортивних заходів, укладаються безпосередньо з їх надавачами, а договори про оренду (користування) спортивних споруд та обладнання - безпосередньо з їх власниками (балансоутримувачами).

(абзац другий пункту 5 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 р. N 603)

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання для проведення спортивних заходів загальнодержавного та міжнародного рівня товарів і послуг, використання яких безпосередньо не пов'язане з організацією та проведенням зазначених заходів, участю в них;

оплату участі у міжнародних змаганнях, що проводяться за кордоном, осіб, які безпосередньо не здійснювали підготовку спортсменів національної збірної команди України до зазначених змагань, а також тих, участь яких у зазначених змаганнях не є обов'язковою відповідно до регламенту їх проведення, у тому числі офіційних осіб;

оплату посередницьких послуг;

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм.

7. Складення і подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 р. N 603)

8. Головний розпорядник бюджетних коштів у строки, визначені для подання квартальної та річної зведеної фінансової звітності, подає Мінфіну за встановленою ним формою відповідно квартальний та річний звіти про виконання паспорта бюджетної програми, що підготовлені відповідальним виконавцем.

____________

Опрос