Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Устав Государственной компании по экспорту и импорту продукции и услуг военного и специального назначения "Укрспецекспорт"

КМ Украины
Постановление КМ от 02.02.2011 № 62
редакция действует с 19.09.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 лютого 2011 р. N 62

Київ

Про внесення змін до Статуту Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт"

дня державної реєстрації Статуту Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" ця постанова втратить чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2012 року N 862)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Статуту Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 1996 р. N 1247 "Питання Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 59, ст. 2013, ст. 2027), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Статуту Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт"

1. Абзац двадцять перший пункту 3 розділу II викласти в такій редакції:

"виробництво та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівля вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду;".

2. Пункт 2 розділу III після слів "із своїм найменуванням" доповнити словами "українською та англійською мовами".

____________

Опрос