Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 4 апреля 2000 г. N 599

КМ Украины
Постановление КМ от 19.01.2011 № 54
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 січня 2011 р. N 54

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2000 р. N 599

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 жовтня 2011 року N 1064)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2000 р. N 599 "Про запровадження аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, природного, скрапленого газу та вугілля" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 14, ст. 567, N 20, ст. 1439; 2007 р., N 1, ст. 21; 2010 р., N 55, ст. 1849) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 37

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2000 р. N 599

1. У пункті 7:

після абзацу другого доповнити пункт новими абзацами такого змісту:

"Продавці, які реалізують скраплений газ для потреб населення на спеціалізованих аукціонах, подають Міністерству енергетики та вугільної промисловості у строки та за формою, визначеними Міністерством, інформацію (щодо кожного аукціону в розрізі суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють операції з реалізації скрапленого газу для потреб населення) про укладені за результатами проведення спеціалізованих аукціонів договори купівлі-продажу скрапленого газу, обсяги фактичного його відвантаження та стан розрахунків між продавцями та покупцями.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості подає Державній податковій службі (щодо кожного аукціону в розрізі суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють операції з реалізації скрапленого газу для потреб населення):

інформацію про укладені за результатами спеціалізованого аукціону договори купівлі-продажу скрапленого газу - протягом п'яти днів з дня проведення аукціону;

узагальнену інформацію про операції з реалізації скрапленого газу для потреб населення, придбаного на спеціалізованому аукціоні, - протягом п'яти днів з дня останнього надходження інформації від суб'єктів підприємницької діяльності.".

У зв'язку з цим абзаци третій і четвертий вважати відповідно абзацами сьомим та восьмим;

в абзаці восьмому слова "Державна податкова адміністрація" замінити словами "Державна податкова служба".

2. У тексті постанови слова "Міністерство палива та енергетики" та "Міністерство економіки" в усіх відмінках замінити відповідно словами "Міністерство енергетики та вугільної промисловості" та "Міністерство економічного розвитку і торгівлі" у відповідному відмінку.

____________

Опрос