Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на строительство, реконструкцию, ремонт и содержание улиц и дорог коммунальной собственности в населенных пунктах

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 19.01.2011 № 52
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 січня 2011 р. N 52

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 р. N 235)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 11 березня 2011 року N 235
,
 від 28 березня 2011 року N 345
,
 від 20 квітня 2011 року N 468
,
 від 20 квітня 2011 року N 506
,
 від 25 травня 2011 року N 687
,
 від 20 червня 2011 року N 723
,
 від 22 серпня 2011 року N 971
,
 від 9 листопада 2011 року N 1146
,
 від 14 листопада 2011 року N 1212
,
 від 21 грудня 2011 року N 1306
,
 від 29 лютого 2012 року N 235
,
 від 6 серпня 2012 року N 709

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 липня 2015 року N 470)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, що додаються.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 р. N 235)

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 59

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Укравтодор, а відповідальними виконавцями бюджетної програми - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські, районні держадміністрації та органи місцевого самоврядування, для бюджетів яких у державному бюджеті визначений обсяг субвенції. Замовників робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідного регіону (далі - замовники робіт) визначають Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації з урахуванням відповідних пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

3. Субвенція спрямовується адміністративно-територіальним одиницям в обсягах, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування забезпечують прийняття рішення щодо затвердження узагальненого переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідного регіону в межах обсягів субвенції, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, та подання до 15 березня Укравтодору копії такого рішення разом з узагальненим переліком.

Частка видатків на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у загальному обсязі субвенції відповідної адміністративно-територіальної одиниці, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, повинна відповідати частці видатків розвитку у загальному обсязі субвенції всіх адміністративно-територіальних одиниць в цілому.

(абзац третій пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2012 р. N 709)

У разі потреби до зазначених переліків можуть бути внесені відповідні зміни.

4. Субвенція спрямовується у першочерговому порядку на об'єкти, що:

1) безпосередньо задіяні до підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

2) мають ступінь будівельної готовності більш як 70 відсотків, потребують завершення розпочатих у минулих роках робіт та будуть введені в експлуатацію у поточному році;

3) мають визначальне соціально-економічне значення для забезпечення функціонування транспорту в населених пунктах;

4) мають затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

Крім того, субвенція може спрямовуватися на об'єкти, роботи за якими виконані у минулому році.

5. Роботи з будівництва та реконструкції вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції виконуються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

Під час планування зазначених робіт обов'язково враховується потреба у виконанні робіт з пониження бортового каменю на вулиці, дорозі (краю проїзної частини, укріпленої смуги узбіччя) в місцях перетину пішохідних шляхів (тротуарів), в місцях для проїзду автотранспортних засобів, установлення бортового каменю на зупинках на рівні підлоги транспортних засобів загального користування, облаштування пішохідних переходів (підземних, наземних і надземних) з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних, та встановлення звукових сигналів на світлофорах.

6. Визначення виконавців робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах і укладення з ними відповідних договорів здійснюються замовниками робіт з урахуванням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

7. Перерахування субвенції здійснюється відповідно до статті 1031 Бюджетного кодексу України, Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Органи Казначейства перераховують субвенцію на рахунки, відкриті замовниками робіт у зазначених органах, для здійснення передбачених у відповідних бюджетах видатків на підставі розподілів виділених бюджетних асигнувань, які подаються відповідними розпорядниками коштів місцевих бюджетів протягом наступного робочого дня після отримання виписки про виділення бюджетних асигнувань.

10. Органи Казначейства здійснюють видатки за рахунок субвенції на підставі платіжних доручень замовників робіт і документів про цільове спрямування субвенції (рахунків, рахунків-фактур, накладних, зокрема товарно-транспортних, трудових договорів, договорів про виконання робіт, актів про виконані роботи, звітів про результати здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти тощо) в установленому законодавством порядку.

11. Райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування подають щомісяця до 5 числа Раді міністрів Автономної Республіки Крим і облдержадміністраціям звіти про використання субвенції і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у розрізі об'єктів за формою, затвердженою Укравтодором.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації подають щомісяця до 10 числа Укравтодору і Мінфіну узагальнені звіти про використання субвенції і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у розрізі об'єктів за формою, затвердженою Укравтодором.

Укравтодор опрацьовує зазначені звіти та подає щокварталу до 25 числа наступного місяця Мінфіну, Мінекономрозвитку і Кабінетові Міністрів України узагальнену інформацію у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

12. Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Укравтодор і Мінфін про обсяги перерахування субвенції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць та об'єктів.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

(Порядок із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 р. N 235
,
від 28.03.2011 р. N 345
,
від 20.04.2011 р. N 506
,
від 25.05.2011 р. N 687
,
від 20.06.2011 р. N 723
,
від 22.08.2011 р. N 971
,
від 09.11.2011 р. N 1146
,
від 14.11.2011 р. N 1212
,
від 21.12.2011 р. N 1306
,
 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 29.02.2012 р. N 235)

____________

Опрос