Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Украинского института национальной памяти

КМ Украины
Постановление КМ, Перечень от 12.01.2011 № 8
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 січня 2011 р. N 8

Київ

Про утворення Українського інституту національної пам'яті

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 9 липня 2014 року N 292)

На виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1086 "Питання Українського інституту національної пам'яті" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Український інститут національної пам'яті як науково-дослідну установу, що перебуває в управлінні Кабінету Міністрів України.

2. Установити, що основними завданнями Українського інституту національної пам'яті є:

наукове та аналітичне забезпечення формування державної політики з питань національної пам'яті;

розроблення у межах своїх повноважень науково обґрунтованих рекомендацій Кабінету Міністрів України у сфері реалізації гуманітарної політики;

виконання державних програм фундаментальних і науково-практичних досліджень проблем національної пам'яті українського народу, її впливу на формування громадянського суспільства, української нації;

здійснення наукових та науково-практичних досліджень державотворчих традицій українського народу, його боротьби за свободу та соборність України;

вивчення трагічних подій в історії народів України та участь у заходах з увічнення пам'яті їх жертв;

участь у науково-просвітницькій роботі, освітянській діяльності, пов'язаній з проблемами національної пам'яті українського народу.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики подати у двомісячний строк проект Положення про Український інститут національної пам'яті, пропозиції щодо його матеріально-технічного і фінансового забезпечення та визначення граничної чисельності працівників.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. N 764 "Про утворення Українського інституту національної пам'яті" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 22, ст. 1644).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 липня 2006 р. N 927 "Про затвердження Положення про Український інститут національної пам'яті" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 27, ст. 1962).

3. Абзац третій пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. N 242 "Деякі питання увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 25, ст. 765).

4. Пункти 3 і 5 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. N 664 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 56, ст. 1867).

____________

Опрос