Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении в 2010 году средств Стабилизационного фонда для осуществления расчетов с международными экспертами за предоставление юридических услуг

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.12.2010 № 1200
действует с 14.01.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 грудня 2010 р. N 1200

Київ

Про виділення у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи відповідальним органом у зв'язку із поданням позову до компанії "Legal Business Consultants Ltd", що розглядатиметься у закордонному юрисдикційному органі.

2. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 3500 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 6 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", та збільшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 14 частини першої статті 74 зазначеного Закону, спрямувавши їх на проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг.

3. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на безповоротній основі зазначені у пункті 2 цієї постанови кошти за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів, а в разі їх недостатності - від приватизації державного майна або продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які перебувають у державній власності та на яких розміщено об'єкти, що підлягають приватизації.

4. Уповноважити заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бондаренка Андрія Юрійовича на підписання договору з міжнародними експертами про надання юридичних послуг після погодження умов договору з Міністерством юстиції, Міністерством фінансів, Міністерством закордонних справ, Міністерством економіки, Головним контрольно-ревізійним управлінням.

5. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету.

6. Дозволити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи передбачати у договорах з міжнародними експертами про надання юридичних послуг умову щодо попередньої оплати в розмірі 100 відсотків їх вартості на строк не більш як три місяці за рахунок коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

7. Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг, що додається.

8. Державному казначейству перерахувати Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи кошти, виділені відповідно до цієї постанови.

9. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи:

поінформувати у триденний строк Міністерство фінансів про розподіл коштів, виділених відповідно до цієї постанови, за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету;

подати до 1 квітня 2011 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати розгляду в закордонному юрисдикційному органі справи за позовом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи до компанії "Legal Business Consultants Ltd".

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 33

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 14 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" за напрямом "Інші витрати", для здійснення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти виділяються відповідно до Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МНС.

4. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

5. Взяття бюджетних зобов'язань здійснюється виключно у межах фактично перерахованих на рахунки коштів.

6. Головний розпорядник бюджетних коштів подає Мінфіну до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, звіт про використання бюджетних коштів.

7. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках головного розпорядника бюджетних коштів станом на 1 січня 2011 р., повертаються до державного бюджету.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос