Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году Министерством внутренних дел средств Стабилизационного фонда для строительства и реконструкции специальных учреждений милиции в Автономной Республике Крым и Луганской области

КМ Украины
Постановление КМ от 08.12.2010 № 1156
действует с 30.12.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 грудня 2010 р. N 1156

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році Міністерством внутрішніх справ коштів Стабілізаційного фонду для будівництва та реконструкції спеціальних установ міліції в Автономній Республіці Крим і Луганській області

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році Міністерством внутрішніх справ коштів Стабілізаційного фонду для будівництва та реконструкції спеціальних установ міліції в Автономній Республіці Крим і Луганській області, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 31

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році Міністерством внутрішніх справ коштів Стабілізаційного фонду для будівництва та реконструкції спеціальних установ міліції в Автономній Республіці Крим і Луганській області

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році МВС коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим пунктом 11 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", для будівництва та реконструкції спеціальних установ міліції в Автономній Республіці Крим і Луганській області (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МВС, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - Головне управління МВС в Автономній Республіці Крим та Управління МВС у Луганській області.

3. Бюджетні кошти в сумі 5000 тис. гривень виділяються на безповоротній основі з урахуванням вимог Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69), та Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення інвестицій в інфраструктурні об'єкти, об'єкти соціально-культурної сфери, капітальні видатки бюджетних установ та інші першочергові загальнодержавні заходи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2010 р. N 472 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 47, ст. 1527).

4. Бюджетні кошти спрямовуються на:

будівництво ізолятора тимчасового тримання Сімферопольського міського управління Головного управління МВС в Автономній Республіці Крим;

реконструкцію ізолятора тимчасового тримання Сєвєродонецького міського відділу Управління МВС у Луганській області.

5. МВС подає в тижневий строк Мінфіну пропозиції щодо розподілу виділеної суми за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

Мінфін з урахуванням зазначених пропозицій визначає бюджетну програму, закріплює за нею коди програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування бюджету та вносить в установленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

6. Будівництво та реконструкція спеціальних установ міліції в Автономній Республіці Крим і Луганській області здійснюються відповідно до вимог Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. N 923 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2694; 2009 р., N 41, ст. 1370).

7. Взяття бюджетних зобов'язань здійснюється виключно в межах фактично перерахованих на рахунки бюджетних коштів.

8. Головне управління МВС в Автономній Республіці Крим та Управління МВС у Луганській області надсилає до 5 січня 2011 р. МВС інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 15 січня 2011 р. Мінфіну.

9. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

10. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках МВС, Головного управління МВС в Автономній Республіці Крим та Управління МВС у Луганській області станом на 1 січня 2011 р., повертаються до державного бюджету.

11. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос