Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году средств Стабилизационного фонда для приобретения специальной техники, оборудования и транспортных средств специализированного назначения для нужд органов внутренних дел и внутренних войск Министерства внутренних дел

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 08.12.2010 № 1155
действует с 30.12.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 грудня 2010 р. N 1155

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для придбання спеціальної техніки, обладнання та транспортних засобів спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ і внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для придбання спеціальної техніки, обладнання та транспортних засобів спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ і внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 31

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для придбання спеціальної техніки, обладнання та транспортних засобів спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ і внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду за напрямом, передбаченим пунктом 11 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", для придбання спеціальної техніки, обладнання та транспортних засобів спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ і внутрішніх військ МВС (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МВС, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - підрозділи внутрішніх військ МВС.

3. Бюджетні кошти в сумі 15585,6 тис. гривень виділяються на безповоротній основі з урахуванням вимог Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69), та Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення інвестицій в інфраструктурні об'єкти, об'єкти соціально-культурної сфери, капітальні видатки бюджетних установ та інші першочергові загальнодержавні заходи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2010 р. N 472 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 47, ст. 1527).

4. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання:

легкових автомобілів спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ і внутрішніх військ МВС;

патронів до 9 мм пістолета Макарова для забезпечення органів внутрішніх справ;

засобів спеціального призначення для внутрішніх військ МВС;

спеціалізованих автомобільних кузовів для перевезення під час конвоювання заарештованих і засуджених осіб підрозділами внутрішніх військ МВС;

гумотехнічних виробів для автомобільної техніки підрозділів внутрішніх військ МВС.

5. МВС подає в тижневий строк Мінфіну пропозиції щодо розподілу виділеної суми за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

Мінфін з урахуванням зазначених пропозицій визначає бюджетну програму, закріплює за нею коди програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування бюджету та вносить у встановленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законом порядку.

7. Взяття бюджетних зобов'язань здійснюється виключно в межах фактично перерахованих на рахунки бюджетних коштів.

8. Головне управління внутрішніх військ МВС надсилає до 5 січня 2011 р. МВС інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 15 січня 2011 р. Мінфіну.

9. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

10. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках МВС та підрозділів внутрішніх військ МВС станом на 1 січня 2011 р., повертаються до державного бюджету.

11. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос