Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности и определяется периодичность осуществления плановых мероприятий государственного надзора (контроля) в сфере лесного семеноводства и питомниководства

КМ Украины
Постановление КМ от 01.12.2010 № 1093
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 грудня 2010 р. N 1093

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 28 грудня 2011 року N 1364

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 березня 2013 року N 191)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 22

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва, є:

додержання технології щодо заготівлі, виробництва, пакування, маркування, зберігання, затарювання та реалізації насіння і садивного матеріалу лісових рослин;

виконання вимог стандартів, норм, правил та інших нормативно-правових актів у сфері лісового насінництва та розсадництва.

2. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання з урахуванням значення прийнятного ризику відносяться до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього та незначного.

3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією оригінального насіння і садивного матеріалу лісових рослин.

4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією елітного насіння.

5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією репродукційного насіння.

6. У разі коли суб'єкт господарювання може належати одночасно до двох ступенів ризику, його відносять до вищого ступеня.

7. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері лісового насінництва та розсадництва здійснюються з такою періодичністю:

(абзац перший пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 р. N 1364)

з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки;

з незначним ступенем ризику - один раз на три роки.

____________

Опрос