Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году бюджетных средств для создания украиноязычной версии международного канала "Euronews" и получения права на трансляцию и распространение на территории Украины местной украиноязычной версии указанного канала

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.10.2010 № 1009
редакция действует с 25.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2010 р. N 1009

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році бюджетних коштів для створення україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та отримання права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 квітня 2014 року N 117

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2010 році бюджетних коштів для створення україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та отримання права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу, що додається.

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
Міністрів України від 23.04.2014 р. N 117)

3. Дозволити Національній телекомпанії здійснити попередню оплату послуг та робіт за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виробництво телерадіопрограм для державних потреб", у сумі 84172,8 тис. гривень та коштів Стабілізаційного фонду в сумі 6710,96 тис. гривень для забезпечення виконання укладеного між Національною телекомпанією та акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS" договору про створення україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" (24 години на добу сім днів на тиждень) та отримання права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу.

4. Національній телекомпанії подавати щомісяця Кабінетові Міністрів України і Державному комітетові телебачення та радіомовлення інформацію про використання коштів, зазначених у пункті 3 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році бюджетних коштів для створення україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та отримання права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виробництво телерадіопрограм для державних потреб", та коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 11 статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (далі - бюджетні кошти), для сплати акціонерному товариству з обмеженою відповідальністю "EURONEWS" (далі - товариство) членського внеску за 2010 рік, створення україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та отримання права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу.

Кошти Стабілізаційного фонду виділяються на безповоротній основі.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня - Національна телекомпанія.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) сплату товариству членського внеску за 2010 рік - 1399,6 тис. гривень (127,2 тис. євро), у тому числі оплату витрат, пов'язаних із закупівлею іноземної валюти і сплатою комісії банку;

2) виконання зобов'язань відповідно до договору, укладеного між Національною телекомпанією і товариством, - 90883,76 тис. гривень, у тому числі:

попередню оплату витрат товариства, пов'язаних із створенням україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та отриманням права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу, - 34081,26 тис. гривень (3100 тис. євро), у тому числі оплату праці персоналу - 18469,86 тис., операційних та інших витрат - 15611,4 тис. гривень;

попередню оплату витрат товариства, пов'язаних із запуском україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" та початком трансляції і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу, - 26385,5 тис. гривень (2400 тис. євро), у тому числі оплату праці персоналу - 8135,5 тис., забезпечення технічними та іншими матеріальними засобами - 18250 тис. гривень;

сплату 50 відсотків щорічного ліцензійного внеску за 2011 рік за право на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" - 30233,4 тис. гривень (2750 тис. євро);

3) оплату витрат, пов'язаних із закупівлею іноземної валюти і сплатою комісії банку, - 183,6 тис. гривень.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг, пов'язаних із створенням україномовної версії міжнародного каналу "Euronews" (24 години на добу сім днів на тиждень) та отриманням права на трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії зазначеного каналу, здійснюється відповідно до закону.

5. Національна телекомпанія сплачує членський внесок за 2010 рік згідно з виставленим рахунком (інвойсом) товариства.

6. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

У разі потреби Державне казначейство за зверненням Національної телекомпанії для здійснення розрахунків в іноземній валюті проводить операції із закупівлі іноземної валюти за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком на дату проведення операції, з віднесенням витрат, пов'язаних із закупівлею іноземної валюти, до видатків за відповідною бюджетною програмою.

7. Взяття розпорядниками бюджетних коштів бюджетних зобов'язань здійснюється виключно в межах фактично перерахованих на їх рахунки бюджетних коштів.

8. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках їх розпорядників станом на 1 січня 2011 р., повертаються в установленому порядку до державного бюджету та Стабілізаційного фонду.

9. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.

____________

Опрос