Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критериев, по которым оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности по внедрению, ввозу, вывозу голографических защитных элементов и определяется периодичность осуществления плановых мер государственного надзора (контроля)

КМ Украины
Постановление КМ от 27.10.2010 № 977
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2010 р. N 977

Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 грудня 2017 року N 932)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), згідно з додатком.

2. Службі безпеки привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 31

 

КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, встановлюються з метою забезпечення необхідного рівня національної безпеки, запобігання розповсюдженню контрафактної продукції та підробці документів, сприянню захисту українського ринку від неякісних товарів.

2. До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, належать:

призначення об'єктів, які підлягають захисту голографічними захисними елементами;

кількість отриманих за звітний рік суб'єктами господарювання голографічних захисних елементів для провадження господарської діяльності.

3. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього та незначного.

4. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, стосовно яких установлені особливі умови провадження господарської діяльності залежно від призначення об'єктів, що підлягають захисту голографічними захисними елементами, та яким:

надано право провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, які призначені для державних потреб та/або створені на замовлення державних органів (для використання ними), незалежно від кількості отриманих за звітний рік такими суб'єктами голографічних захисних елементів;

не надано право провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, що призначені для державних потреб та/або створені на замовлення державних органів (для використання ними), за умови отримання за звітний рік такими суб'єктами 10000 та більше голографічних захисних елементів.

5. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб'єкти, стосовно яких установлені особливі умови провадження господарської діяльності залежно від призначення об'єктів, що підлягають захисту голографічними захисними елементами, та яким не надано право провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, що призначені для державних потреб та/або створені на замовлення державних органів (для використання ними), за умови отримання за звітний рік такими суб'єктами від 2000 до 10000 голографічних захисних елементів.

6. До суб'єктів господарювання із незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, стосовно яких установлені особливі умови провадження господарської діяльності залежно від призначення об'єктів, що підлягають захисту голографічними захисними елементами, та яким не надано право провадження господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, що призначені для державних потреб та/або створені на замовлення державних органів (для використання ними), за умови отримання за звітний рік такими суб'єктами від одного до 2000 голографічних захисних елементів.

7. Планові заходи, пов'язані з державним наглядом (контролем) за додержанням суб'єктами господарювання порядку впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, здійснюються СБУ з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки;

з незначним ступенем ризику - не частіше одного разу на три роки.

____________

Опрос