Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы использования в 2010 году средств Стабилизационного фонда на приобретение авиационной техники для авиационных частей Государственной пограничной службы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.10.2010 № 971
действует с 02.11.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2010 р. N 971

Київ

Питання використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Державної прикордонної служби

Відповідно до статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Державної прикордонної служби, що додається.

2. Виділити Адміністрації Державної прикордонної служби на безповоротній основі кошти Стабілізаційного фонду в сумі 95000 тис. гривень за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів, а в разі їх недостатності - за рахунок коштів, які надійшли від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, коштів, одержаних від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств, коштів, які надійшли від сплати штрафів, пені та неустойки за невиконання власниками приватизованих об'єктів умов договорів їх купівлі-продажу, а також надходжень від повернення коштів, які надавалися на поворотній основі.

3. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 95000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків, передбачених пунктом 5 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" за напрямом "Державна підтримка реалізації інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки, у тому числі через механізм здешевлення кредитів", і збільшення обсягу видатків, передбачених пунктом 14 частини першої статті 74 зазначеного Закону за напрямом "Інші витрати", спрямувавши їх на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Державної прикордонної служби.

4. Державному казначейству забезпечити перерахування Адміністрації Державної прикордонної служби коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 31

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Державної прикордонної служби

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 14 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" за напрямом "Інші витрати", на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Держприкордонслужби (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання авіаційної техніки для авіаційних частин Держприкордонслужби.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Адміністрація Держприкордонслужби.

4. Бюджетні кошти використовуються відповідно до Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69).

5. Адміністрація Держприкордонслужби подає Мінфіну пропозиції щодо розподілу виділеної суми за кодами економічної класифікації видатків державного бюджету.

Мінфін з урахуванням зазначених пропозицій визначає бюджетну програму, закріплює за нею код програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування державного бюджету за напрямом використання бюджетних коштів та вносить у встановленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється за рахунок бюджетних коштів у встановленому законом порядку.

7. Адміністрація Держприкордонслужби бере бюджетні зобов'язання виключно у межах фактично перерахованих на її рахунки коштів.

8. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

9. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках головного розпорядника бюджетних коштів станом на 1 січня 2011 р., обов'язково повертаються до державного бюджету.

10. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос