Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении уставного капитала Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 12.10.2010 № 950
редакция действует с 30.10.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2010 р. N 950

Київ

Про збільшення статутного капіталу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 жовтня 2010 року N 987

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 7400000 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

2. Міністерству палива та енергетики прийняти рішення про приватне розміщення акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", випущених згідно з пунктом 1 цієї постанови, і забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з виконанням цієї постанови.

Взяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики, випущені згідно з цією постановою.

3. Рекомендувати Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку розглянути 25 жовтня 2010 р. заяву Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про реєстрацію випуску додаткових акцій, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з продовженням до 30 квітня 2011 р. строку подання Компанією документів, необхідних для такої реєстрації.

4. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 7400000 тис. гривень із строком обігу 5 - 7 років та відсотковою ставкою доходу не вище 9,5 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

(абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2010 р. N 987)

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до Статуту Компанії.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 37

Опрос