Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году средств Стабилизационного фонда для погашения задолженности Национальной телекомпании перед акционерным обществом с ограниченной ответственностью "EURONEWS"

КМ Украины
Постановление КМ от 12.10.2010 № 945
действует с 25.10.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2010 р. N 945

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для погашення заборгованості Національної телекомпанії перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для погашення заборгованості Національної телекомпанії перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS", що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для погашення заборгованості Національної телекомпанії перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS"

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 11 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", для погашення заборгованості перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS" із сплати щорічних членських внесків згідно з взятими Національною телекомпанією зобов'язаннями за договором від 8 вересня 2005 р. N 602-25 (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Держкомтелерадіо, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня - Національна телекомпанія.

3. Бюджетні кошти виділяються на безповоротній основі відповідно до Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793), та спрямовуються на:

1) погашення заборгованості із сплати щорічних членських внесків перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю "EURONEWS":

за 2008 рік - 2230,8 тис. гривень;

за 2009 рік - 1386,7 тис. гривень;

2) сплату комісії банку в сумі 11,2 тис. гривень.

4. Щорічні членські внески Національна телекомпанія сплачує згідно з рахунками (інвойсами) акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю "EURONEWS".

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

6. Національна телекомпанія:

бере бюджетні зобов'язання виключно в межах фактично перерахованих на її рахунки коштів;

надсилає щомісяця до 15 числа Держкомтелерадіо в установленому ним порядку інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.

7. Після закінчення бюджетного періоду залишки коштів, що обліковуються на рахунках розпорядників бюджетних коштів на 1 січня 2011 р., повертаються до Стабілізаційного фонду.

8. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням і своєчасним поверненням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос