Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по выполнению Комплексной программы строительства ветровых электростанций

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.09.2010 № 865
действует с 25.09.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 вересня 2010 р. N 865

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 42

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених НАЕР у державному бюджеті за програмою "Заходи з реалізації Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій згідно з планом заходів, що затверджується НАЕР.

3. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

4. Розрахунки за виконані роботи і надані послуги проводяться згідно з умовами договору про закупівлю робіт і послуг на підставі актів їх приймання-передачі та інших підтвердних документів щодо виконання договору.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, виданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос