Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по подготовке и празднованию 66-й годовщины освобождения Украины от фашистских захватчиков

КМ Украины
Постановление КМ, План от 02.09.2010 № 811
действует с 14.09.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 вересня 2010 р. N 811

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників (далі - план заходів), що додається.

2. Установити, що заходи, затверджені цією постановою, фінансуються відповідно до Порядку використання коштів для здійснення заходів, пов'язаних з проведенням святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941 - 1945 років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2010 р. N 317 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 29, ст. 1097).

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

забезпечити виконання плану заходів у межах відповідних видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах;

подати до 15 листопада 2010 р. Державному комітетові у справах ветеранів інформацію про хід виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 25 листопада 2010 р. Кабінетові Міністрів України в установленому порядку.

4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям розробити і затвердити регіональні плани заходів щодо підготовки та відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

5. Державному комітетові у справах ветеранів здійснювати координацію діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, пов'язаної із забезпеченням виконання плану заходів.

6. Доповнити пункт 2 Порядку використання коштів для здійснення заходів, пов'язаних з проведенням святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2010 р. N 317 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 29, ст. 1097), абзацом такого змісту:

"проведення урочистих зборів та святкових концертів за участю ветеранів війни та праці.".

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 26

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

1. Проаналізувати виконання плану дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2007 - 2010 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 р. N 731, та за результатами розробити і подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України новий план дій щодо забезпечення виконання актів законодавства з питань соціального захисту ветеранів.

2. Вживати заходів для упорядкування та утримання у належному стані меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, меморіальних дощок, музеїв, кімнат бойової слави.

3. Забезпечити:

здійснення культурно-мистецьких заходів, присвячених 66-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

несення почесної варти біля Вічного вогню, могил Невідомого солдата у м.. Києві та Невідомого матроса у м. Севастополі.

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд у місцях проведення заходів з відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

4. Організувати виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів в музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей, концертів з виконанням пісень та хореографічних творів воєнної тематики.

5. Провести:

урочисті зустрічі з Героями Радянського Союзу, повними кавалерами ордена Слави, особами, які нагороджені чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героями Соціалістичної Праці, які удостоєні цього звання за працю в період Великої Вітчизняної війни 1941 -1945 років, та представниками всеукраїнських громадських організацій ветеранів.

урочисті збори та святковий концерт у Національному палаці мистецтв "Україна" за участю ветеранів війни та праці, представників Збройних Сил України та громадськості м. Києва і Київської області.

науково-практичні конференції та семінари у військових навчальних закладах із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

тематичні уроки, лекції, бесіди на тему Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років та визволення України від фашистських загарбників у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, екскурсії до музеїв, походи місцями бойової слави.

покладання вінків і квітів до пам'ятників та меморіалів, святкові концерти і збори, зустрічі керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з ветеранами війни, жертвами нацистських переслідувань.

6. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, сторінок історії Великої Вітчизняної війни, питань посилення соціального захисту ветеранів війни.

____________

Опрос