Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2010 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для защиты важных государственных объектов

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 07.07.2010 № 556
действует с 13.07.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 липня 2010 р. N 556

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 29

 

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту важливих державних об'єктів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті Міноборони для захисту важливих державних об'єктів (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на утримання аеродромів, облаштування позицій бойового чергування (капітальне будівництво, капітальний та поточний ремонт об'єктів, будівель і споруд спеціального призначення; виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення проектно-вишукувальних робіт з будівництва зазначених об'єктів, будівель і споруд).

Бюджетні кошти спрямовуються також на погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок поточного року, зобов'язання за якою зареєстровані в органах Державного казначейства.

3. Розрахунки здійснюються виключно за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

5. Операції з бюджетними коштами здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос